אודות

נדב פרץ

שירותי נדל"ן בלב תל אביב

משרד נדב פרץ עוסק בשירותי ייעוץ ותיווך נדל"ן, עם התמחות באזור המבוקש ביותר במדינה – מרכז תל אביב. המשרד מתבסס בראש ובראשונה על מקצועיות, אמון ושקיפות מלאה מול הלקוח – כאשר המטרה היא לעזור לו להשיג את העסקה המשתלמת, בתזמון ובתנאים הטובים ביותר.

מתוך הכרה בכך שקנייה ומכירה של נכס הן העסקאות החשובות והיקרות בחייו של אדם, נדב מספק ליווי מסור וצמוד לאורך כל התהליך – החל בייעוץ בשלב הראשוני של מחשבה על קנייה או מכירה, סיוע בתמחור הנכס, איתור הקונים המתאימים ביותר במגוון שיטות יצירתיות, וכלה בחיבור עם אנשי מקצוע כגון עורכי דין, שמאים, אדריכלים ועוד – לתפירת החבילה המושלמת עבור כל לקוח.

ייעוץ ראשוני וליווי מלא בשלב ההחלטה על מכירה או רכישה של דירה

סיוע בתמחור מתאים של הדירה, ביחס לדירות הקיימות בשוק

פרסום ושיווק הנכס בכל המדיות המתאימות

איתור נכסים לפי דרישות הלקוח

איתור קונים – גם בלוח זמנים קצר

קישור לאנשי מקצוע מובילים ואמינים (עורכי דין, שמאים, קבלני שיפוצים ועוד)

חשיבה יצירתית שסוגרת עסקאות

נדב פתח את המשרד במטרה לשנות את הגישה הרווחת כלפי אנשי התיווך בתל אביב. המשרד שומר על גישה בלתי אמצעית עם הסביבה בה הוא חי, וידוע ביכולת היצירתית שלו להגיע לעסקאות האטרקטיביות ביותר באזור לטובת לקוחותיו.

רמת ההיכרות הגבוהה עם השכונה בה הוא חי ועובד ועם דייריה, מזמנות לנדב הזדמנויות קנייה ומכירה נדירות, רגע לפני כולם – יתרון שמאפשר למשרדנו לענות על דרישות הלקוחות במהירות וביעילות בעסקאות שברוב המקרים, הן הגדולות בחייהם.

אנו יודעים מהן רמות המחירים, מה ההיצע והביקוש לדירות שונות ברחבי העיר, וכאשר דרושה חשיבה יצירתית ויכולת להוציא אל הפועל מכירות מורכבות – אנחנו עושים זאת בצורה הטובה ביותר, תוך דגש על שירות אדיב ואווירה נעימה.