אודות

נדב פרץ - שירותי נדל"ן בלב תל אביב - קנייה, מכירה וייזמות

משרדנו עוסק בשירותי ייעוץ ותיווך נדל"ן, עם התמחות באזור המבוקש ביותר במדינה – מרכז תל אביב. המשרד מתבסס בראש ובראשונה על מקצועיות, אמון ושקיפות מלאה מול הלקוח – כאשר המטרה היא לעזור לו להשיג את העסקה המשתלמת, בתזמון ובתנאים הטובים ביותר.

מתוך הכרה בכך שקנייה ומכירה של נכס הן העסקאות החשובות והיקרות בחייו של אדם, נדב מספק ליווי מסור וצמוד לאורך כל התהליך – החל בייעוץ בשלב הראשוני של מחשבה על קנייה או מכירה, סיוע בתמחור הנכס, איתור הקונים המתאימים ביותר במגוון שיטות יצירתיות, וכלה בחיבור עם אנשי מקצוע כגון עורכי דין, שמאים, אדריכלים ועוד – לתפירת החבילה המושלמת עבור כל לקוח.

חשיבה יצירתית שסוגרת עסקאות

נדב פתח את המשרד במטרה לשנות את הגישה הרווחת כלפי אנשי התיווך בתל אביב. המשרד שומר על גישה בלתי אמצעית עם הסביבה בה הוא חי, וידוע ביכולת היצירתית שלו להגיע לעסקאות האטרקטיביות ביותר באזור לטובת לקוחותיו.

רמת ההיכרות הגבוהה עם השכונה בה הוא חי ועובד ועם דייריה, מזמנות לנדב הזדמנויות קנייה ומכירה נדירות, רגע לפני כולם – יתרון שמאפשר למשרדנו לענות על דרישות הלקוחות במהירות וביעילות בעסקאות שברוב המקרים, הן הגדולות בחייהם.

אנו יודעים מהן רמות המחירים, מה ההיצע והביקוש לדירות שונות ברחבי העיר, וכאשר דרושה חשיבה יצירתית ויכולת להוציא אל הפועל מכירות מורכבות – אנחנו עושים זאת בצורה הטובה ביותר, תוך דגש על שירות אדיב ואווירה נעימה.

כתבות וטיפים

מס רכישה 2020
מאמר

הכנת הדירה לפני מכירה

"אין שני לרושם ראשוני" - כמה חשוב להכין את הדירה שלכם לפני שקונה מגיע

מכירת דירה בתל אביב לבד
מאמר

טיפים למכירת נכס לבד

הרבה בעלי נכסים בוחרים למכור את הבית שלהם לבד וללא עזרתו של מתווך נדל"ן. עם זאת, אנו עדים באופן יומיומי…

התקנת מעלית בבניין מגורים
מאמר

התקנת מעלית בבניין מגורים

האם דיירים שגרים בקומה הראשונה בבית משותף חייבים לשלם על אחזקת המעלית, כמו הדיירים בקומה השישית?

מאמר

איך עוברים דירה במינימום בעיות?

איך תצלחו את מעבר הדירה בשלום... חודשי הקיץ בפתח ואיתו 85% ממעברי הדירה הרי זה הזמן הכי נכון לפני תחילת…

דברו איתי

    צרו קשר