אודות

נדב פרץ - שירותי נדל"ן בלב תל אביב

משרדנו עוסק בשירותי ייעוץ ותיווך נדל”ן, עם התמחות באזור המבוקש ביותר במדינה – מרכז תל אביב. המשרד מתבסס בראש ובראשונה על מקצועיות, אמון ושקיפות מלאה מול הלקוח – כאשר המטרה היא לעזור לו להשיג את העסקה המשתלמת, בתזמון ובתנאים הטובים ביותר.

מתוך הכרה בכך שקנייה ומכירה של נכס הן העסקאות החשובות והיקרות בחייו של אדם, נדב מספק ליווי מסור וצמוד לאורך כל התהליך – החל בייעוץ בשלב הראשוני של מחשבה על קנייה או מכירה, סיוע בתמחור הנכס, איתור הקונים המתאימים ביותר במגוון שיטות יצירתיות, וכלה בחיבור עם אנשי מקצוע כגון עורכי דין, שמאים, אדריכלים ועוד – לתפירת החבילה המושלמת עבור כל לקוח.

חשיבה יצירתית שסוגרת עסקאות

נדב פתח את המשרד במטרה לשנות את הגישה הרווחת כלפי אנשי התיווך בתל אביב. המשרד שומר על גישה בלתי אמצעית עם הסביבה בה הוא חי, וידוע ביכולת היצירתית שלו להגיע לעסקאות האטרקטיביות ביותר באזור לטובת לקוחותיו.

רמת ההיכרות הגבוהה עם השכונה בה הוא חי ועובד ועם דייריה, מזמנות לנדב הזדמנויות קנייה ומכירה נדירות, רגע לפני כולם – יתרון שמאפשר למשרדנו לענות על דרישות הלקוחות במהירות וביעילות בעסקאות שברוב המקרים, הן הגדולות בחייהם.

אנו יודעים מהן רמות המחירים, מה ההיצע והביקוש לדירות שונות ברחבי העיר, וכאשר דרושה חשיבה יצירתית ויכולת להוציא אל הפועל מכירות מורכבות – אנחנו עושים זאת בצורה הטובה ביותר, תוך דגש על שירות אדיב ואווירה נעימה.

כתבות וטיפים

מאמר

איך אפשר לחסוך בשינויים במפרט הדירה?

מרבית רוכשי הדירות מבקשים לבצע שינויים במפרט הטכני של הדירה, בתכנון ובגימור - מיד אחרי שהם קונים אותה. לא תמיד…

מאמר

הכנת הבית לקיץ‎

הקיץ הישראלי הוא קיץ לא קל ברוב האזורים בארץ, וחשוב לוודא כי מעטפת הבית, כמו גם הפתחים והאבזור בבית מוכנים…

מאמר

האם כדאי לשפץ דירה לפני מכירה?

סילוק חפצים אישיים ופינוי חדרים עמוסים, צביעת הדירה בצבעים בהירים וחיפוי הרצפה בפרקט סינתטי וזול הם בין הצעדים המינימליים שכדאי…

מאמר

הטבות מס לעולים מצרפת

זכויות המס של העולים החדשים: בעקבות הציפיות להגברת העלייה מצרפת, כמו גם ממדינות נוספות במערב אירופה ברקע אירועי הטרור, בדקנו…

דברו איתי

צרו קשר